Назар Савко звітує перед львів’янами своїми піснями

теґи: Голос країни, Назар Савко, концерт

20 квітня в театрі ім. М.Заньковецької Назар Савко презентує львів’янам та гостям міста свій «Скрипковий рок-н-рол». Саме так називається музичне шоу Назара Савка, де він покаже свою творчість. Це стане своєрідним підсумком його роботи за останній рік. Минулого року Назар став фіналістом шоу «Голос країни. Нова історія» залишивши позаду себе понад сім тисяч професійних вокалістів. Після цього творче життя Назара завирувало. Його вітали найкращі концертні майданчики України. Прийшов час і львів’янам подарувати свої пісні.

«З нетерпінням чекаю цього концерту – каже Назар – знаю,що львівська публіка – це найвибагливіша. Перед «своїми», трішки моторошно співати. Але я так хочу дочекатися цього дня, відкинути всі  страхи, вийти на сцену і подарувати людям свої пісні. Це основне моє завдання».

На музичному шоу Савко постане не тільки у вже нам знаних драйвових образах українського трубадура, справжнього козака і шаленого рокенрольщика, а й здивує нас своїм акустичним блоком. Як каже Назар , що цю музику потрібно слухати серцем. У програмі прозвучать вже знані хіти з «Голосу країни», також будуть і  прем’єри та дуети з зірковими гостями.

Перелік гостей справді великий і цікавий. Привітати нашого львів’янина приїде справжній рокер з Донецька Ігор Петров, барон циганської музики із м. Суми Василій Жадан і звичайно чарівна львів’янка Олеся Киричук. На концерті співак представить своїх підопічних-запальних дівчат з групи«ТріоТоніка», а також потішить нас своїм класичним вокалом заспівавши разом  з колективом «Тенорc Бельканто» згадавши своє консерваторське минуле. Хореографічні моменти забезпечать:Модерн-балет «Тайм-аут,балет «Життя»Ірини Мазур» та ансамбль народного танцю «Роси світанку». Отож концерт обіцяє бути цікавим і багатогранним. Нам залишається побажати Назарові натхнення, вдячної публіки і оплесків. Зустрінемось 20 квітня в театрі ім. М.Заньковецької о 18.00 год.

Назар Савко
Назар Савко
Назар Савко