Романтично-філософський Назар Савко дав сольний концерт на Галицькій землі

теґи: Голос країни, Назар Савко, концерт

20 квітня у театрі імені Марії Заньковецької гучно відгримів сольний концерт фіналіста Голосу країни Назара Савка. Емоційно-налаштована і завжди вибаглива львівська публіка радо сприйняла виступ сина Галицької землі.

Як каже сам Назар Савко – готувався він до концерту цілий рік: підбирав матеріал, писав пісні та концертував. І ось настав час підсумувати виконану роботу сольним концертом. До цього у Назара були сольні концерти, але не такого великого масштабу.

Співак вирішив запросити своїх друзів, з якими він товаришує вже давно. Із самого Донецька до Львова приїхав Ігор Петров. Це справжній друг, якого він зустрів на Голосі Країни. Також свої пісні презентувала і львівська подуга співака Олеся Киричук та консерваторські побратими Tenor’s belcanto. Також глядачів потішили вихованки музичної студії Джерело ТріоТоніка. Атмосфера була по-справжньому святкова.

Назар за час концерту встиг показати все, що він вміє. І поспівати і потанцювати і навіть зіграти на своєму рідному інструменті – рояль пісню «Коли вода покриє землю». З початку концерту Назар постав простим закоханим ліриком-романтиком, а далі він перетворювався і на Трубадура і на козака, . Філософські пісні «Весна холодна», «Ти просто слухай», «Мама» розчулили серце не одного глядача.

Драйву і позитиву додали танцюристи, які супроводжували співака – це балет «Життя» Ірини Мазур, «Тайм-аут» Сергія та Олени Агапових та «Роси Світанку» під керівництвом Юрія Бугрина.

Саме колоритні танці хлопців та дівчат з  ансамблю «Роси світанку» налаштували на справжній гуцульський драйв. А фінальні пісні «Там, де гори сині» та «Україна» стали кульмінацією концерту, під які піднявся увесь зал театру імені Марії Заньковецької.

Концерт Назара Савка
Концерт Назара Савка
Концерт Назара Савка
Концерт Назара Савка
Концерт Назара Савка