Мері у Івано-Франківську. Друга серія

теґи: Мері, концерт

Вже вдруге за декілька місяців місто Івано-Франківськ відкрило свої двері для гурту Мері. Цього разу хлопці виступили в клубі Панорама Паб.

Із саундчеком у хлопців проблем не виникало. Хіба-що випускники, які в той момент святкували свою зустріч, настирливо просили Мері виконати пісню Ромео, як-то кажуть, «за віскарь»… Але фронтмен гурту Віктор Винник пообіцяв, що заспіває її під час виступу, щоб зараз не робити  великого шуму. По випускниках було помытно, що настрій у них був уже «танцювальний» і однією піснею тут не обійшлося б.

На сам виступ до хлопців приєднався надійний і добрий друг Роман Вірастюк, який присутній на кожному концерті гурту Мері в Івано-Франківську. Як ми уже писали, брат богатиря Василя Вірастюка й сам дуже добре співає. І от Віктор Винник перед виступом запрошував його приєднатись до хлопців на сцену, щоб заспівати одну пісню. Але Роман відповів, що сьогодні ще не готовий, та от наступного разу заспіває із Мері свою улюблену пісню – Місто.

Ось такі веселі пригоди трапились із гуртом Мері у Івано-Франківську. А далі хлопці готуються до нових концертів: 8.03 – місто Костопіль (ДБК), 10.03 -  місто Львів (Хмільний дім Роберта Домса).

Мері
Мері
Мері
Мері
Мері