категорії: музика фото новина

Тернопільські русалки довго не відпускали Назара Савка додому

теґи: Івана Купала, Голос країни, Назар Савко

Кожний рік на Івана Купала в селищі Чагарі Тернопільської області відбуваються народні масові гуляння. Тут плетуть вінки, стрибають через вогнище, ворожать і співають.

Цього року  показати свою вокальну майстерність сюди приїхали  кращі з «Голосу Країни»,а саме Назар Савко, Олександр Онуфрійчук та Ілларія. Виступ учасників Голосу країни був запланований на 9-ту вечора. Але… Можливо, купальська магія, а, можливо, збіг обставин, змусили співаків почати співати аж опівночі. 

Назара Савка зустріли заворожені погляди дівчат  вже, здавалось, не хотіли відпускати. Але співаку довелось боротися із чарами і просити дівчат відпустити його, оскільки наступного дня він мав концерт в містечку Малин (Житомирська обл.

«В мене ще не було такого насиченого концертного літа. Зазвичай, всі зірки в цей період відпочивають, їдуть на курорти. А я відпочиваю на роботі» – зізнався співак. »Голос країни, все ж зробив своє діло в популяризації моєї творчості, тому я щасливий з того,що можу тепер мандрувати по всій рідній Україні і дарувати гарний настрій людям «.

Покупалився Назар в Малині і повернувся на терени рідної Галичини. Попереду його чекають гастролі в Польщі, а далі знову Україна.

Назар Сако
Назар Сако
Назар Сако
Назар Сако
Назар Сако