Мірамі – «золотий» клубний прорив 2011 року у Польщі

теґи: Мірамі, Польща, альбом

2011 рік став для Мірамі надзвичайно плідним та багатим на досягнення.  Група вийшла на європейський ринок і миттєво була підтримана Польщею та Чехією.

Грудневі підсумки 2011 року показали, що старання гурту Мірамі та команди були недаремні. Пісня «Сексуальна» потрапляє у «Гарячу 100» («Gorąca 100») треків на радіо Eska. У відкритому голосуванні, змагаючись із всесвітньовідомими іменами Rihanna, Pitbull, Adele, Shakira та іншими, – гурт Мірамі посідає 23 сходинку. Завдяки слухачам радіо RMF Maxxx, «Сексуальна» входить в 10-ку кращих клубних хітів 2011 року («Klubowy przeboj roku»).  А от на чеському Free Radio, де вже було представлено 3 пісні гурту,  Мірамі з «Сексуальною» стає 4 із 100 кращих треків Чехії. Композиція «Miramimania» у цьому чарті на 27 сходинці а «Love (Through Galaxies)» на 88.

Польський кінематограф одразу реагує на шалену підтримку фанатів Мірамі, і «Сексуальна» стає саундтреком у передсвятковому фільмі «Корпоративна вечірка» («Wyjazd integracyjny»).

Та найважливішим досягненням як для гурту Мірамі так і для фанатів став випуск дебютної платівки «Miramimania», до якої увійшло 11 треків та 5 бонусів. Диск видав всесвітньовідомий лейбл UNIVERSAL MUSIC у Польщі. Вже за два місяці продажів гурт Мірамі отримує передноворічний подарунок. 7 грудня, на офіційному польському сайті http://www.zpav.pl/rankingi/wyroznienia/zlote/index.php, альбом «Miramimania» стає «Золотим CD» («Złote CD»).

 

Мірамі
Мірамі
Мірамі