Venus від гурту Mirami

теґи: Мірамі, Venus

Гурт Mirami надалі продовжує приємно дивувати своїх прихильників. Недавно дівчата представили широкому загалу digital-сингл добре відомої пісні Venus, яка і через пів століття не втрачає своєї популярності та актуальності.

 

У далекому 1969 році пісня Venus  з’явилася у альбомі групи Shocking Blue , після чого трек став лідером багатьох світових чартів. Пізніше британський дівочий гурт Bananarama зробив кавер-версію цього хіта. А на початку 2012 року група Mirami випускає сингл Venus  в підтримку дебютного альбому Miramimania, який вийшов у вересні 2011. Дівчата вирішують дати пісні друге дихання, надавши їй молодіжного, клубного звучання.  

      

Випустивши новий digital-сингл Venus, дівчата потрапили просто в десятку. Професійно та фірмово записаний трек одразу знайшов свого слухача. Сингл Venus, до якого входять оригінал, розширена версія та Sample Gangsters Remix, стає хітом продажів у Польщі та посідає другу сходинку у топ-листі після Мадонни – Give Me All Your Luvin' (feat. LMFAO & Nicki Minaj).

Mirami